KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084002
nr 1508 4002
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Hovs Hallar 1983". Signerad, daterad 1983. Bildmått: 22,5x22,5 cm, yttermått inklusive ram: 44x41 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:10:28
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)